הורוסקופ 2014 – מזל גדי

עבור מזל גדי הורוסקופ 2014 הוא בהשפעת כוכבי הלכת בשנת 2014 תתמקד בעיקר בתחומים הבאים של חייהם: נישואין, כסף, חברים, משפחה, נסיעות, חינוך, אישיות. הורוסקופ שנתי של מזל גדי חוזה גישה לחיים יותר נועזת, שדורשת אובייקטיביות ויכולת להסתגל למצבים שונים.
שבעת החודשים הראשונים של שנת 2014 מסובכים למדי עבור כל המזלות של גלגל המזלות, לא רק עבור מזל גדי, אך החל מחודש יולי 2014, הדברים נרגעים. כל הדברים יחזרו לקדמותם, עם רוח חדשה המביאה שינויים חיוביים.
בשנת 2014, הגדיים יהיו עדים לדברים מוזרים שקורה סביבכם.  מה שלא יהיה, הם יהיו בדיוק במקום מבחינת האישית והמקצוע. יהיו גם הרבה אפשרויות בדרך של מזל גדי והוא רוצה לתפוס את כולם. את כל ההזדמנויות האלה. נסו לשמור על התקציב שלכם כראוי, אחרת הכסף ישפך כמו מים. יהיו גם כמה שינויים חיוביים במהלך שנת 2014 עבור מזל גדי כגון פרספקטיבה רחבה יותר של החיים. גם ההשקפה על החיים תהיה שונה. על דברים אישיים שואלים את הטארוט וניתן יהיה לקבל תשובות חשובות.

קריירה וכסף של מזל גדי
את הקריירה שלו מזל זה, ישים במקום הראשון, לפני כל דבר אחר בחייו, אפילו לפני האהבה.
על פי תחזית אסטרולוגית מאדים מחדיר שאפתנות, יוזמה, רוח תחרותית ואומץ. לפיכך, אתם מגייסים כל הכוחות כדי להוכיח את יכולותיכם, כדי להראות מה שאתם מסוגלים.
אתם צריכים להתערב ולקחת את גורלכם בידיהם ולפעול. במידה ותדעו לנצל שיתופי פעולה בתחום הקריירה אתם תזכו בסיפוק ורווחים כספיים טובים.

חיי האהבה
מערכות היחסים הם אולי הדבר הכי חשוב בחייכם במהלך המחצית הראשונה של שנת 2014. יופיטר, נמצא בבית הזוגיות של  גדי עד יולי, ומעניק רגשית וצורך ענק של חיבה.
לוונוס ויופיטר, על פי אסטרולוגיה שנתית  תפקיד חשוב לגבי רגשות שיכולים להפוך לאהבה או ליחסיים מאד רציניים. במקביל, כוכבי לכת האלה יכולים להביא למתח ביחסים שקיימים כבר ולגרום לאי הנוחות.

בריאות
מוקדם יותר השנה, על פי הורוסקופ תרגישו חסרי אנרגיה. אגב, באמצע השנה תרגישו קשיים נפשיים, כוח ריכוז וזיכרון ירודים או כאבים במערכת המוטורית. רצוי בתקופה זו, להגן במיוחד על הזרועות, הידיים, כפות הידיים, אשר יכולים לעבור טראומה פיזית. נקעים או מתיחות של שרירים עם השלכות שליליות בעתיד. דווקא בגלל שעכשיו אתם לא מרגישים בשיא הבריאות תעניקו לעצמכם זמן לנוח כדי לצבור כוחות.

הטיפ השנתי
בשנה הזאת זה בדיוק התקופה אשר טוב תעשו לא לשחות נגד הזרם. כדי למנוע הונאות, אתם חייבים להיות מאוד זהירים ושקולים. יש להימנע מאנשים והעניינים המפוקפקים.
אם אתם במצב קריטי או הרוחות מתחממות, זכרו שאתם צריכים לשמור את שלוותכם, אובייקטיביות ודיפלומטיה כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.