מזל גדי נקבה

Capricorn Womanלעולם את תביעו ספק ביכולות שלה, אישה בת מזל גדי היא אחת אשר תנסה לעשות הכל על מנת להשיג בדיוק מה שהיא רוצה – אם תזלזלו בה זה רק יגביר אצלה את הרצון להגיע אל היעד. התשוקה שלה גדולה במיוחד, אך היא תפעל בזהירות בכל צעד שלה בחיים – היא לא רוצה לעשות צעדים שהיא עלולה להתחרט עליהם בראייה לאחור. מזל גדי נקבה צריכה להיות נאהבת, אחרת היא לא תוכל להרגיש תשוקה כלפיי בן הזוג שלה – היא חייבת שבן הזוג שלה יראה לה אהבה על בסיס קבוע. אסטרולוגיה מתארת את הגדיים כמרשימים מאוד מבחינה חיצונית, אך בנות המזל הזה הם ללא ספק מושכות גברים בטירוף.

היא תלך על כל הקופה בדברים שבהם היא מאמינה, היא תהיה זהירה אך ורק שיש לה ספקות. הורוסקופ מזל גדי מתאר אותם כאנשים אשר הולכים באופן מובהק אחרי המטרות שלהם, כל עוד מדובר בהליכה על בטוח – מזל גדי אישה היא הוכחה חיה לכך שהיא לעולם לא תחצה את הקווים האדומים אותם היא הגדירה לעצמה בטרם היא יצאה אל מהלך כזה או אחר. לעולם אל תנסו לגרום לה לחזור בה, היא תלך אחרי האמת שלה באש ובמים – גם אם היא לא תראה כך.

אם תרצו למצוא התאמת זוגיות עבור מזל גדי נקבה עליכם למצוא גבר שירצה ויפגין לה אהבה באופן מובהק. למרות היותה שמרנית היא איננה רוצה גבר אשר שומר את הרגשות שלו בסוד, לכן כאשר נבצע התאמת מזלות גדי נגלה כי גבר בן מזל שור אשר בזכות התשוקה והאמונה בבת הזוג שלו תביא לכך שהוא יתאים באופן מושלם עבור בנות מזל גדי. מזל גדי אישה יכולה להסתדר טוב גם עם בן מזל עקרב, בעיקר בזכות הרצון שלו להתאמץ למען בת הזוג שלו – כך שאם לא תוותרו באופן מהיר על הזוגיות, אולי תרוויחו אהבה גדולה. אך אם אתם רוצים להרשים אותה, כל מה שעליכם לעשות זה פשוט להראות לבת מזל גדי את התשוקה שלכם.

 

27,194 views

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.