מזל גדי ע"פ הקבלה

אסטרולוגיה היא אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר לנתח את אופיו של האדם, בנוסף לאופציה הזאת קיימת דרך נוספת לאבחן את התכונות הדומיננטיות בכל אחד – הקבלה. מזל גדי לפי הקבלה הוא בוגר מאוד לגילו, וכבר בהיותו צעיר הוא יעדיף לקחת אחריות רבה תחת כנפיו – על מנת להוריד את העומס מהקרובים אליו. הם לומדים מהר מאוד כי בחיים לא מגיע שום דבר בקלות, ולכן הם מפתחים מנגנונים אשר מבגרים אותם – וגורמים להם לקבל החלטות שקולות מגיל צעיר. מזל גדי ע"פ הקבלה אוהב מאוד להיות חופשי, והוא לא יכול למצוא את עצמו תחת סמכותו של מישהו אחר – בעיקר בגלל היותו סבור כי את ההחלטות הטובות ביותר הוא יכול לקבל לבד.

הורוסקופ מזל גדי מתאר אותם ככאלה אשר נוטים מהר מאוד לקטרג אנשים, ולפתח ציפיות מאנשים – דבר שלעיתים עשוי לפגוע בהם. אך יהיה לכם קשה מאוד לגרום להם לפתח אליכם מחויבות מכל סוג שהיא, בעיקר בגלל היותם בוגרים – הם תמיד יקבלו כל בן אדם חדש בחייהם בחשדנות, עד אשר הוא יוכח כאמין. תחזית אסטרולוגית מזל גדי דומה מאוד לניתוח של הקבלה – שגם שם מתוארים הגדיים ככאלה אשר לא נקשרים בקלות לאנשים, ולוקח זמן עד אשר הם יסמכו על מישהו באופן טוטאלי מבלי להטיל בו סייג על מעשיו ופועלו.

אם תשאלו מתקשרת מומלצת תבינו שהתאמת מזלות גדי של טיפוסים רגשיים הם אלה שמושכים מאוד את הגדיים. מזל גדי על פי הקבלה דומה מאוד בתכונותיו לגדי על פי המפה האסטרולוגית – ולכן גם פה הם יעדיפו טיפוסים אשר יוכיחו להם את אהבתם, ולא יגרמו להם לחפש אותה על בסיס קבוע. הם רוצים מאוד להרגיש אהבה ולתת אהבה לפרטנר שלהם, ולא להיות היחידים אשר מראים ומחצינים רגשות. הגדיים הם טיפוסים שקולים, ולכן גם בן הזוג או בת הזוג שלהם צריך להיות כזה – על מנת שלא יהיה פתח לוויכוחים וחוסר בהשקפת העולם המשותפת. אך בכל מקרה, ניתן למצוא גם באסטרולוגיה וגם בקבלה בני זוג אשר יתאימו לגדיים.

 

5,736 views

 

3 תגובות
  1. אני לא ממש מאמין לקבלה אבל נראה מעניין מה שאתם כותבים כאן.
    כל הכבוד על היוזמה.

  2. אני מחפש ללמוד יותר על הקבלה וכאן מצאתי משוה שלא ידעתי עד עכשיו.
    תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.