מזל גדי זכר

Capricorn Manקשה מאוד לסרב לבן מזל גדי, מבחינתו הסירוב זה אחד הדברים אשר מדרבנים אותו יותר להשיג את המטרה אליה הוא רוצה להגיע. הוא מאוד עקשן, ואם תנסו להתווכח איתו על דברים שעליהם הוא משוכנע כי הוא צודק, ככל הנראה תצאו מפסידים מהויכוחים. מזל גדי גבר חייב להיות תמיד בזוגיות, מבחינתו עדיף להיות במערכת יחסים גם אם אין בה תשוקה אמיתית – רק לא להיות לבד. אך לעיתים הוא עשוי להיות שוביניסט כלפי הנשים שלו, ולעיתים אפילו קצת חמדן בכל הקשור אל השגת הנשים אותם הוא רוצה. הורוסקופ מזל גדי מציין כי הוא לא יבחל באמצעים במידה והוא רוצה להכניס בחורה אל חדר המיטות, כל האופציות יעמדו לרשותו – שוב על מנת להשיג את המטרות שלו ולא להיתקל בסירוב מצד האישה.

מזל גדי זכר אוהב מאוד את הסביבה הביתית והרגועה, הוא ממעט לצאת למסיבות ולאירועים הומי אדם – הוא לא מתחבר אל הצד הזה של המטבע. זה לא אומר בהכרח שהוא לא יהיה טיפוס מעניין, והבחורה איתה הוא שואף להקים מערכת יחסים רצינית חייבת להיות מאתגרת גם במובן השכלי ובמובן של האינטראקציה. אסטרולוגיה טוענת כי בני מזל זה, תמיד ירצה להיות בראש הפסגה – הוא יתקדם לאט אבל בטוח ובסופו של דבר יצליח לעמוד בראש הסולם כאשר הוא השיג את הכל בעמל רב.

מזל גדי גבר ימשך אל נשים שמצד אחד יעוררו בו דחף מיני אך מצד שני הן חייבות להיות מאתגרות גם מבחינה שכלית אחרת הוא מאבד עניין. התאמת מזלות עבור בן מזל גדי יכולה להיות עניין מסובך, אך בסופו של דבר אישה בת מזל שור יכולה מאוד להתאים לו – כבר מהרגע הראשון יהיה בניהם חיבור עז ורצון להכיר האחד את השני. מזל גדי זכר יכול להימשך גם אל בת מזל עקרב אשר מבחינה חיצונית היא יכולה להפנט אותו מהקסם שלה, והאופי שלא לא רחוק מהאופי אותו הגדי מחפש אצל הנשים שלו. לכן ההתאמה של בן מל זה עם נשים חייבת להיות גם מבחינת האופי וגם מבחינת המראה.

 

24,954 views

 

2 תגובות
  1. איזה תותח החבר שלי.
    הוא לא סתם גדי. במיטה הוא כמו בופאלו…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.