תכונות בני מזל גדי

Capricorn Zodiacאם אנו נצטרך להגדיר תכונה אחת מובהקת בבני מזל גדי אשר מנחה אותם לאורך כל חייהם זה הרצון העז להשיג דברים. בני מזל זה שאפתנים במיוחד, והם לעולם לא יוותרו על הרצונות שלהם – כאשר ככל שהמטרה מתרחקת כך מבחינתם העסק נעשה מעניין יותר. הורוסקופ מזל גדי מתאר אותו ככזה אשר לא מרבה להתלונן, וכל מה שיש לו מבחינתו זה מספיק – הוא אף פעם לא ירצה להשיג דברים שאינם שייכים לו. הוא מאוד צנוע, ולכן הוא גם יהיה מאוד חביב על הסובבים אותו – כך הוא גם יקשור קשרים ויתחבר אל אנשים שיוכלו לקדם אותו במעלה סולם הדרגות. אסטרולוגיה היא הזדמנות מצוינת עבור בני מזל זה לבחון את עצמם, על מנת לראות כיצד הם יכולים להשתפר ולהשיג מטרות גדולות יותר.

באופן כללי, מזל גדי הוא מעשי, זהיר, שקול, שאפתן, ממושמע מאוד, גם סובלני מאוד. לפעמים הוא מלא הומור ולפעמים הוא מופנם. מזל גדי חושף כמה תכונות שליליות כמו פסימיות למשל. לפי המומחים בתחום האסטרולוגיה, גדי הוא מואד יציב ורציני מאוד. יש לו כמה תכונות מצוינות: חרוץ מאוד, הגיוני, מעשי ואחראי.

תחזית אסטרולוגית מזל גדי מלאה בתכונות שניתן לזקוף לזכותו, כאשר הוא תמיד יעדיף עבודה מסודרת והכנסה קבועה – על פני הרפתקאות שהוא אינו יודע כיצד הוא ייצא מהם. אומנם הוא אוהב אתגרים, אך כל עוד זה לא יפגע לו בקרקע היציבה שעליה הוא עומד במרבית חייו. בני מזל גדי סומכים רק על עצמם, ויהיה קשה להם מאוד לתת אמון באנשים אחרים – שכן הם מאמינים כי את החישובים וההצעות הטובות ביותר הם היחידים שיהיו מסוגלים להביא. לכן בתור הורה הוא יהיה שאפתן והישגי בכל הקשור אל ילדיו, אך במקביל לא יהיה מוכן שהם יפרו את כלליו.

התאמת מזלות גדי יכולה להיות מהלך לא פשוט, בני מזל זה סגורים במיוחד – על מנת שלא יצטרכו להיפגע ממערכות יחסים לא מוצלחות. אם בכל זאת תרצו לבצע התאמת מזלות עבור בני מזל זה, ללא ספק הזוגיות המוצלחת ביותר תיווצר עם בני מזל שור. שתי המזלות הללו מתקשרים אל יסוד האדמה, ולכן הקשר בניהם הופך להיות עמוק יותר. הורוסקופ מזל גדי מתאר אותו כאחד אשר מתקשה להיפתח, אך ההתקשרות בין שתי המלות הללו גבוהה במיוחד – ותוך זמן קצר ירדו כל המגננות המקיפות אותם.

 

5,424 views

 
מזל גדי נקבה
Capricorn Womanלעולם את תביעו ספק ביכולות שלה, אישה בת מזל גדי היא אחת אשר תנסה לעשות הכל על מנת להשיג בדיוק מה שהיא רוצה – אם תזלזלו בה זה רק יגביר אצלה את הרצון להגיע אל היעד. התשוקה שלה גדולה במיוחד, אך היא תפעל בזהירות בכל צעד שלה בחיים – היא לא רוצה לעשות צעדים שהיא עלולה להתחרט עליהם בראייה לאחור
קרא בהרחבה

מזל גדי זכר
Capricorn Manקשה מאוד לסרב לבן מזל גדי, מבחינתו הסירוב זה אחד הדברים אשר מדרבנים אותו יותר להשיג את המטרה אליה הוא רוצה להגיע. הוא מאוד עקשן, ואם תנסו להתווכח איתו על דברים שעליהם הוא משוכנע כי הוא צודק, ככל הנראה תצאו מפסידים מהויכוחים. מזל גדי גבר חייב להיות תמיד בזוגיות, מבחינתו עדיף להיות במערכת יחסים גם…
קרא בהרחבה

תגובה אחת
  1. ממש מדויק. אני והחברה שלי שנינו מזל גדי. נהננו מהאתר.
    לא ראית התאמת מזלות. תפרסמו ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.